clock  SEČ |  UTC | 1 z 96 přihlášených závodníků online
Nejsi přihlášen, můžeš se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English English
Retro Cup Retro Cup Retro Cup Retro Cup

Novinky

30.03.2014
Máme vítěze!
Celkové finální výsledky »

30.03.2014
Den 7 - Oficiální výsledky »

Hall of Fame:
Our Donors

We appreciate DONATE support from these pilots:
Season 2013/14:
Erwin de Bruin (EDB), Jon Holland (123), Winfried Deppe (WD), Tomasz Zwolinski (TZ2), Sönke Neumann (SN) and Miloš "Cadfael" Koch (MK).

RETRO CUP › Výsledky › Den 1 › 15.02.2014

Trénink Den 1 Den 2 Den 3 Den 4 Den 5 Den 6 Den 7 Celkové výsledky

Final Results
# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN POINTS
1 Finished Anouar Air 0O7 MOROCCO JantarStd3 250.33 km 02:08:31 116.9 km/h 0 1000
2 Finished Martin Kozar MK1 OM-2002 ASW19 250.33 km 02:11:47 114 km/h 0 970
3 Finished Bivoj von Mahren XX1 OK-ALF ASW19 250.33 km 02:12:57 113 km/h 0 959
4 Finished Erik Praznovsky EP OM-1974 JantarStd3 250.33 km 02:13:20 112.7 km/h 0 956
5 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 ASW19 250.33 km 02:14:07 112 km/h 0 949
6 Finished Winfried Deppe WD D-2709 ASW19 250.33 km 02:15:24 110.9 km/h 0 938
7 Finished Frank Paynter TA1 N62TW JantarStd3 250.3 km 02:17:42 109.1 km/h 4 914
8 Finished John Mittell BZ N27BZ JantarStd3 250.33 km 02:20:33 106.9 km/h 0 895
9 Finished Kresimir Hrastovec KH 9A-007 JantarStd3 250.33 km 02:20:49 106.7 km/h 0 893
10 Finished Miroslav Ladnak MIL OM-ORLE JantarStd3 250.33 km 02:22:57 105.1 km/h 1 875
11 Finished Ovidiu Feder ERA YR-9ERA JantarStd3 250.33 km 02:24:03 104.3 km/h 4 864
12 Finished Aleksey Chernov AV7 AIRMAN ASW19 250.33 km 02:25:15 103.4 km/h 0 859
13 Finished Zoran Okara ZO 9A-FFF JantarStd3 250.33 km 02:26:25 102.6 km/h 2 848
14 Finished Jiri Nemecek D32 OK-6432 ASW19 250.33 km 02:26:47 102.3 km/h 2 846
15 Finished Michel Bonardel BNL MB-170 ASW19 250.33 km 02:27:13 102 km/h 0 845
16 Finished Erwin deBruin EDB PH-1999 ASW19 250.33 km 02:27:16 102 km/h 0 844
17 Finished Radek Mica RUM OK-5417 ASW19 250.33 km 02:26:56 102.2 km/h 9 838
18 Finished Jiri Adam ADX OK-0024 JantarStd3 250.33 km 02:33:27 97.9 km/h 0 801
19 Finished Jan Podolan A22 ANDEL JantarStd3 250.33 km 02:34:24 97.3 km/h 0 795
20 Finished Svatopluk Tomsu MH OK-5713 JantarStd3 250.33 km 02:35:21 96.7 km/h 0 789
21 Finished Alexander Novikov AVN UA-AVN JantarStd3 250.33 km 02:35:38 96.5 km/h 0 787
22 Finished Stefan Fasan PU OE-5349 ASW19 250.33 km 02:36:58 95.7 km/h 2 776
23 Finished Mime Eric J51 ACT40 ASW19 250.33 km 02:37:37 95.3 km/h 2 772
24 Finished Lubos Faitz LFM OK-4812 ASW19 250.33 km 02:41:41 92.9 km/h 0 749
25 Finished Jaro Pincek H7 PINDAS ASW19 250.33 km 02:44:40 91.2 km/h 3 728
26 Finished Hubert Bernhardt HB F-CHUB ASW19 250.33 km 02:44:18 91.4 km/h 10 723
27 Finished Wlodzimierz Kowalski DB9 SP-2964 JantarStd3 250.33 km 02:48:26 89.2 km/h 0 710
28 Finished Daniel Krizanec DK9 9A-KRIZ JantarStd3 250.33 km 03:01:04 82.9 km/h 0 645
29 Finished Antonin Fischer AFI OK-1103 JantarStd3 250.33 km 03:02:30 82.3 km/h 1 637
30 Finished Rudolf Kalousek R1K OK-7777 ASW19 250.33 km 03:06:05 80.7 km/h 0 621
31 Finished Daniel Ryba DR OK-8702 JantarStd3 250.3 km 04:05:24 61.2 km/h 0 592
32 Outland Rui Rodrigues R1 CS-PRB ASW19 235.51 km 1 556
33 Outland Piotr Raczynski PIT SP-2901 JantarStd3 223.63 km 3 526
34 Outland Josef Spirik S50 SPIRA ASW19 219.4 km 0 519
35 Outland Michel Valade VAM F-CEVI ASW19 196.21 km 4 460
36 Outland Jiri Ehrenberger PJE OK-6417 ASW19 111.28 km 0 263
37 Outland Milos Koch MK OK-1823 ASW19 109.38 km 0 259
38 Outland Jiri Loos JL2 OK-LOOS JantarStd3 93.42 km 4 217
39 Outland Sasa Mihajlovic SM1 9A-GSM1 JantarStd3 46.87 km 0 111
40 Outland Anton Lovi AL9 OE-2133 JantarStd3 37.8 km 0 89
41 No IGC Michal Novak MHB OK-6446 JantarStd3 47.6 km 1 0
42 Crashed Alain Zutter AZZ F-CGAZ ASW19 182.21 km 2 0
43 Crashed Henryk Piekos HPO SP-3468 JantarStd3 139.52 km 3 0
44 Crashed Jaroslaw Kajoch 1JK SP-2626 ASW19 63.95 km 1 0
45 Crashed Carsten Kunze CK D-1267 ASW19 50.9 km 0 0
46 No IGC Soenke Neumann SN D-0815 ASW19 45.45 km 0 0
47 No IGC Tomasz Siejek GD5 SP-0055 JantarStd3 36.3 km 0 0
48 No IGC Adrien Henry 19 D-3948 JantarStd3 29.7 km 0 0
49 Crashed Marty Ray SE N9SE ASW19 25.21 km 0 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, Detour%...)

Briefing › Den 1 › 15.02.2014 › 20:00 CET › Sobota

Briefing Map

Server:Retro Cup
Heslo:
Datum:15.02.2014
Čas:20:00 CET (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenerie:Austria 2.0
Třída:ASW19/JantarStd3 only!
Typ tasku:Racing Task
Čas race-in:1 min.
Startovní okno:120 min.
Čas startu:12:00:00
Condor datum:08.07.1984
Výška startu:max. 5000 m QNH


Vzlet:St. Georgen
Start:St. Georgen
1. TP:Bad Ischl Sirius
2. TP:Lainbach Kapelle
Cíl:St. Georgen
Vzdálenost:250 km


2D Google Maps / 3D Google Earth Briefing

Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


downloadStáhnout letový plán (FPL soubor)


comments powered by Disqus